Nutella може зникнути з прилавків магазинів через страйк працівників заводу

Працівники бастують і не пропускають на фабрику і з фабрики жодну вантажівку

На найбільшому в світі заводі Nutella вже тиждень триває страйк працівників. Компанія закрила всі виробничі лінії, крім однієї, що поставило під загрозу поставки шоколадної пасти, пише Retail Detail.

З кінця травня робітники блокують вхід і вихід з заводу в Вілер-Екаль (в регіоні Нормандія на півночі Франції), де виготовляється четверта частина усього світового виробництва Nutella.

Вже 27 травня почався страйк на заводі Ferrero в північній Франції. Працівники вимагають підвищення заробітної плати на 4,5% – більш ніж в одинадцять разів більше, ніж компанія готова їм запропонувати. Британська газета The Guardian повідомила, що відтоді жодна вантажівка не змогла в’їхати чи виїхати на територію заводу. У зв’язку з цим виснажуються запаси інгредієнтів для виробництва продуктів.

Хоча більшість з 400 робітників не страйкують, три з чотирьох виробничих ліній Nutella вже закриті, і все виробництво Kinder Bueno не функціонує більше тижня.

Менеджмент дещо роздратований діями профспілки і вимагає  великий штраф в розмірі 1000 євро на годину на людину з того, хто тримає ворота закритими.

Джерело: mind.ua