Поліцейські-кінологи виступили для сумчан (ВІДЕО)

В дитячому парку «Казка» для глядачів розгорнули справжню виставу. Працівники Кінологічного центру поліції області та їх вихованці влаштували показові виступи з курсу слухняності та затримання злочинця, з пошуку зброї та заборонених речовин. Також зі своїми домашніми улюбленцями виступили юні сумчани – члени кінологічного гуртка, більшість з яких неодноразові призери та переможці Всеукраїнського відкритого чемпіонату «Юний кінолог». Повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Німецькі вівчарки та доберман, кавалер-кінг-чарльз-спанієль, лабрадор  ретривер – сьогодні в сумському дитячому парку  «Казка» разом з господарями близько десяти службових собак влаштували справжнє свято. І привід для нього був – кінологічна служба поліції 2 квітня, відзначила 25 років від дня свого створення.

В КЦ ГУНП області працюють 15 інспекторів-кінологів, котрі нині несуть службу з 30 чотирилапими напарниками. Поліцейські-кінологи дресирують  собак на пошук зброї та наркотиків, затримання злочинців та розпізнавання у натовпі певних запахів, пошуки людини  по сліду  тощо.  До того ж, займаються і просвітницькою роботою – популяризують  кінологію та ведуть підлітковий гурток «Юний кінолог».

Робота поліцейських з тваринами складна, тривала і дуже кропітка. Адже виростити сильного та слухняного пса мало, – необхідно виховати справжніх напарників, сильних, витривалих, сміливих, розумних та відданих, на яких іноді покладаються вкрай термінові та складні завдання.

Тож про свою роботу та всі досягнення своїх чотирилапих “колег” поліцейські-кінологи розповіли дорослим і юним жителям Сум, та показали вміння своїх вихованців.

На кількох майданчиках близько півтори години тривали показові виступи як самих поліцейських собак, так і тих, які виховують гуртківці.  Затим ділилися з глядачами своїми знаннями стосовно виховання, догляду та  дресури  собак.

Глядачі, більшість з яких склали діти та підлітки, з видимою цікавістю спостерігали за тваринами. А після закінчення виступів з явним задоволенням влаштували фотосесію. Захоплення, радість та безліч позитиву з боку дітей та дорослих стали справжнім подарунком для «іменинників», тож вони можуть впевнено сказати: свято безумовно вдалося для всіх учасників сьогоднішнього дійства.