На ЗНО без паспорта – зась!

Школярі, яким вже виповнилося 14 років, щоб взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, зобов’язані мати документ, що посвідчує особу.

Паспорт, який оформлюється вперше, видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання.

Документи для оформлення, обміну паспорта подаються особою або її законним представником/уповноваженою особою до територіального органу/територіального підрозділу ДМС, уповноваженого суб’єкта за зареєстрованим місцем проживання особи.

Особа, яка досягла 14-річного віку та місце проживання якої не зареєстровано, для оформлення паспорта вперше подає документи до територіального підрозділу ДМС, уповноваженого суб’єкта за місцем фактичного проживання в Україні.

Прийом громадян з питань надання адміністративних послуг територіальними підрозділами Управління ДМС України в Сумській області здійснюється з вівторка по суботу включно (вт-пт з 9.00 до 18.00; сб – з 9.00 до 16.45).

За оформлення паспорта вперше адміністративний збір не справляється.

Всі ці вимоги визначені у Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України (далі Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 745).

Адреси та контактні телефони територіальних підрозділів Управління доступні на офіційному веб-сайті міграційної служби за посиланням: https://dmsu.gov.ua/sumy/pidrozdily.html».

Джерело: sm.gov.ua