Жорстоке поводження з тваринами на Сумщині: відкрито 2 кримінальні провадження

Обидві події сталися у Шостці. В першому випадку поліцейські виявили два мішки з тілами собак, в іншому – кількох мертвих котів. Тіла всіх знайдених тварин носять сліди насильницької смерті. Поліція веде пошуки зловмисників та сподівається на допомогу громадськості. Про це повідомили в прес-службі Нацполіції Сумщини.

Коли до поліції надійшла інформація про виявлення на одному зі сміттєвих майданчиків Шостки мішків з мертвими тваринами, за вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група.

Правоохоронці оглянули місце події та з‘ясували: у двох з чотирьох мішках знаходяться тіла собак – на кожному з них маються по одному ножовому пораненню, що, вочевидь, і стало причиною смерті тварин.

Наразі за даним фактом слідчі вже відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 299 КК України (жорстоке поводження з тваринами), в рамках яких призначено ряд експертних досліджень та ведуться слідчі дії.

«Ми налагодили комунікацію і нині співпрацюємо з волонтерами одного з місцевих товариств з захисту тварин, – говорить  Сергій Каверсун, тимчасово виконуючий обов‘язки начальника Шосткинського відділу поліції. – І закликаємо небайдужих громадян повідомляти до поліції на спецлінію «102» будь-яку інформацію, що допоможе у розшуку зловмисника, аби притягти його до відповідальності та не допустити подібного у подальшому».

Окрім цього, в поліції Шостки ведеться слідство ще за кількома фактами виявлення загиблими кількох котів – мертві тварини в різних районах міста були знайдені закривавленими, їх тіла носили явні ознаки насильницької смерті. 

В даному випадку відкрите ще одне кримінальне провадження, в рамках якого призначені експертні дослідження та ведуться пошуки зловмисників.