Засуджено чоловіка, який вбив 2-х людей та спалив їх тіла в грубі

«За клопотанням Роменської місцевої прокуратури обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу підозрюваному у вбивстві двох осіб. Дії 36-річного жителя Недригалівського району, який до цього 14 років провів за ґратами за вбивство і лише 28 лютого 2019 року звільнився з місць позбавлення волі, кваліфіковано за п. 1 і п. 13 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство двох осіб особою, яка раніше вчинила вбивство) КК України», – розповів перший заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Анатолій Гриценко.

Нагадуємо, що подія сталась 30 квітня 2019 року в Недригайлівському районі. Близько 16.00 47-річна жінка разом з 36-річним знайомим прийшла в гості до свого двоюрідного брата. Певний час компанія спілкувалась, розпиваючи спиртні напої. Потім між присутніми розпочалась словесна перепалка. Господар будинку на декілька хвилин відійшов у літню кухню, а повернувся вже із сокирою. Без зайвих слів він ударив обухом сокири спочатку свою сестру, а потім і знайомого. Щоб приховати сліди злочину, бездиханні тіла він переніс у літню кухню, де по черзі спалив їх у грубі.

Про зникнення двох осіб стало відомо лише 2 травня 2019 року. Співробітники поліції встановили чоловіка, з яким напередодні спілкувались зниклі. Під час обшуку в помешканні чоловіка виявили сліди крові, а в грубі – обгорілі кістки.

Підозрюваному загрожує довічне позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області