За підозрою у вимаганні та пограбуванні на Сумщини затримали іноземця

Зловмисник побив 42-річного жителя Шостки і  відібрав у нього мобільний телефон і паспорт. А в подальшому ще й вимагав  гроші.

За кілька діб після цієї події в поліцію із заявою звернувся сам потерпілий.  Він пояснив, що грабіжник – його ж знайомий. Побиття і пограбування чоловік зазнав у себе вдома. 

«Заявник розповів, що його приятель продовжує погрожувати йому і  навіть б’є, вимагаючи гроші, — розповідає Сергій Забозлаєв, начальник Шосткинського відділу поліції. – Ми запропонували потерпілому погодитись на пропозицію. Тож за зустріччю чоловіків спостерігали вже працівники поліції. Підозрюваного затримали в той момент, коли він отримав бажані гроші. Ним виявився 30-річний іноземець, який вже має судимості за майнові злочини».

Наразі чоловік затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Відносно нього відкрито кримінальне провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. ст. 186 «Грабіж» та ч. 2 ст. 189 «Вимагання». Санкція статей передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області