Які дороги державного значення ремонтуватимуть на Сумщині у 2019 році?

Загальна протяжність автомобільних доріг загального користування державного значення по Сумській області складає 2086 км, і ремонту потребують понад 90% доріг, на яких не дотримані міжремонтні терміни

Служба автомобільних доріг у Сумській області є одержувачем бюджетних коштів, виділених на ремонт доріг загального користування державного значення. Перелік об’єктів затверджується розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Цього року говоримо про 300 млн. грн., виділених для ремонту 3 об’єктів на дорогах державного значення Сумщини: реконструкцію мостового переходу на автомобільній дорозі Н-12 Суми-Полтава у с. Климентове, капітального ремонту ділянки в 4,2 км на автодорозі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка та поточного середнього ремонту ділянки у 8,2 км на автодорозі Р-65 КПП «Миколаївка»-Семенівка-  Новгород Сіверський- Глухів- КПП «Катеринівка» ( № 130-р від 06.02.2019 КМУ). https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/130-2019-р

На сьогодні законодавством надана можливість відновлення мережі доріг  за рахунок коштів місцевих бюджетів. Досягнена домовленість із Сумською облдержадміністрацією про фінансування з обласного бюджету ремонту доріг у разі виділення органами місцевого самоврядування коштів на дорожні роботи. Таким чином, на умовах співфінансування можна проводити ремонтні роботи на ділянках доріг, важливих для територіальної громади.

Служба автодоріг у Сумській області підтримує наміри органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад стосовно виділення коштів на проведення ремонту доріг. Обсяги ремонтних робіт в обов’язковому порядку  узгоджуються з адміністрацією громади. На сьогодні наміри про проведення ремонту доріг та їх фінансування виявили вже 7 місцевих рад, так рішенням Комишанської сільської ради Охтирського району виділено 7,5 млн.грн. для поточного середнього ремонту автодороги Т-1705 Лохвиця-Гадяч-Охтирка-КПП «Велика Писарівка».

За матеріалами сайту Служби автомобільних доріг у Сумській області: http://new.ukravtodor.gov.ua/press/news.html