Водій сів за кермо в нетверезому стані вже втретє за рік

Патрулюючи автодорогу Н-12 «Суми-Полтава», у місті Охтирка, інспектори зупинили автомобіль Opel Vectra, водій якого порушував ПДР. Повідомляє прес-служба УПП Сумської області.

З перших хвилин спілкування з керманичем, патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Зрештою й сам водій не заперечував факту вживання алкоголю.

Перевіривши його особу за наявними поліцейськими базами, охоронці порядку встановили, що 36-річний чоловік не лише не має права керування транспортними засобами, а і втретє за рік сів за кермо в нетверезому стані. Водій пройшов огляд на стан алкогольного сп’яніння, результат показав 0,79 проміле, що майже в 4 рази перевищує допустиму норму.

Патрульні склали на керманича адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 126 (керування транспортним засобом, не маючи права керування) КУпАП та ч. 3 ст. 130 (керування в стані алкогольного сп’яніння особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами в стані сп’яніння) КУпАП.