В Тростянці поліцейські вилучили заборонене наркотичне зілля

Пакетики з марихуаною вони знайшли вдома у раніше судимого за наркозлочини місцевого жителя. Правоохоронці припускають, що чоловік міг збувати наркотик жителям Тростянця. В рамках відкритого кримінального провадження проводиться перевірка.

До працівників Тростянецького відділення поліції надійшла інформація про одного з місцевих мешканців, який може зберігати наркотики. Це перевірили працівники сектору кримінальної поліції та навідались до чоловіка додому.

«Інформація підтвердилась. Розфасовану у паперові згортки марихуану він зберігав у своїй майстерні, – коментує Олександр Гресь, тво начальника Тростянецького відділення поліції. – Також знайшли і пристрій для її паління. Господар будинку, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне зберігання наркотиків, запевнив, що знайдену у нього марихуану використовував для власного вживання, не для продажу, що сьогодні ретельно перевіряється».

Вилучене правоохоронці направили на експертизу. А по даному факту відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне зберігання наркотичних засобів», яка передбачає покарання до трьох років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області