В Сумах правоохоронці виявили та припинили діяльність наркопритону (ФОТО)

Організував притон 33-річний сумчанин. Мало того, що він сам виготовляв та споживав наркотичний засіб, до того ж, надавав власне житло для виготовлення та споживання наркотиків і іншим наркозалежним. Працівники поліції, котрі завітали до його квартири з санкцією на обшук, застали в приміщенні самого господаря, та двох його товаришів.

Працівники Управління протидії наркозлочинності ГУНП області під процесуальним керівництвом сумської місцевої прокуратури, при підтримці співробітників роти особливого призначення викрили в одній з приватних квартир обласного центру наркопритон. Власник житла, 33-річний сумчанин, вже довгий час ін‘єкційно вживає власноруч виготовляємий опій ацетильований.

На момент візиту правоохоронців у нього в квартирі перебували ще двоє громадян. Як припускають працівники поліції – господар квартири не тільки сам вживає свій «продукт», а й реалізує його іншим наркозалежним, котрі споживають його тут же, в цій же квартирі.

«Наші співробітники в ході обшуку вилучили посуд та інгредієнти для виготовлення наркотичної речовини «опій ацетильований», а також вже готову речовину, розфасовану в кілька медичних шприців, – коментує ситуацію Олександр Ройко, т.в.о.начальника УПН ГУНП області. – До того ж, було виявлено та вилучено й близько 20 грамів марихуани. Наразі слідчі в рамках відкритого за ознаками ч.2 ст. 317 КК України все вилучене направляють на експертне дослідження. Що стосується організатора притону – вирішується питання про затримання його в порядку ст. 208 КПК України та оголошення повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 317 КК України».

Після проведення всіх необхідних слідчих дій буде прийнято рішення і про відкриття додаткових кримінальних проваджень – за ст.ст. 307 і 309 КК України.

Відділ комунікації поліції Сумської області