Учням Сумської школи розповіли, як протидіяти булінгу

У рамках реалізації правопросвітницької кампанії «Стоп булінг», впровадженої в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівці Головного управління юстиції завітали до Сумської загальноосвітньої школи № 24, де провели цикл заходів

Учням розповіли про види та ознаки цькування. Особливу увагу правники звернули на неприпустимість замовчування випадку булінгу, адже через погрози кривдника жертва чи свідок можуть приховувати факт вчинення протиправних дій, тим самим дарувати булеру віру в непокараність.

Різні погляди, звички та характер можуть стати причиною загострення стосунків. Сварки у дитячому колективі зазвичай мають тимчасовий характер, але трапляються випадки, коли без сторонньої допомоги вони можуть вирішуватись довго та мати тяжкі наслідки.

Довідково. Необхідну правову допомогу (юридичну консультацію, складання заяв, інших документів) можна отримати, звернувшись до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103. Якщо дитині необхідна психологічна допомога – телефонуйте на Національну дитячу «гарячу лінію» з питань захисту прав дітей за номером 116-111.