У Тростянці знайшли мінометну міну

До Тростянецького відділення поліції надійшло повідомлення від диспетчера Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС про те, що на одній з вулиць міста виявлено мінометну міну часів Другої світової війни калібру 120 мм. Про це сьогодні, 24 березня, повідомили в відділі комунікації поліції Сумської області. 

Повідомлення про знайдений старий боєприпас надійшло і до Сумського районного відділу поліції – жителька одного з сіл району в лісовому масиві, на відстані 1,5 км від села, виявила артилерійський снаряд часів Другої світової війни калібру 82 мм.

В обох випадках на  повідомлення про небезпечні «знахідки» відразу виїхали правоохоронці та виставили до прибуття працівників саперних підрозділів управління ДСНС поліцейську охорону.

Поліція застерігає громадян: будьте обережними при виявленні боєприпасів чи вибухових речовин. Старі боєприпаси й досі становлять загрозу для життя i здоров’я громадян. В разі їх виявлення негайно повідомте про це на лінію   «102» – цим ви убезпечите себе на оточуючих від смертельної небезпеки.