У Сумському театрі дітей та юнацтва прем’єра

Оваціями, квітами та вигуками «Браво» віддячила публіка колектив Сумського обласного театру для дітей та юнацтва за нову прем’єрну виставу «Нормальна ненормальність», що відбулась 24 квітня. Повідомляє Управління культури Сумської ОДА.

Постановку цієї проникливої, приголомшуючої драми за п’єсою Володимира Винниченка «Закон» здійснила режисер-постановник Ганна Кобець разом з заслуженим художником України Едуардом Ледньовим та художником по костюмах Ольгою Ледньовою.

Надзвичайно глибокі образи героїв майстерно прожили провідні майстри сцени: заслужені артисти України Анфіса Зінченко, Сергій Федосенко, Михайло Стрельченко; артисти Віра Ішан та Ангеліна Адлер.

Цікава «життєва» драматургія, добротна режисура; талановита, образно-символічна декорація; костюми, що допомагають глядачеві більш глибоко зрозуміти героїв; багатогранна, високопрофесійна гра акторів, — все це у поєднанні допомогло створенню чуттєвої, проникливої вистави, яка не залишила байдужим жодного глядача, адже в ній йдеться про вічні життєві цінності: кохання та зраду, про бажання та неможливість, про самопожертву та пристрасть.