У Сумському СІЗО під час обшуку вилучили цікаві знахідки

19 грудня 2019 року в державній установі «Сумський слідчий ізолятор», за участю груп швидкого реагування установ Сумської області, було проведено загальний обшук. Про це сьогодні, 21 грудня, повідомили в Північно-східному міжнародному управлінні з питань виконання кримінальних покарань.

Обшуки проводились в камерах режимного корпусу, банно-пральному комплексі, харчоблоці та господарчому подвір’ї установи. Під час обшуків у засуджених та ув’язнених виявлено та вилучено ряд заборонених предметів, а саме: 14 мобільних телефонів, 6 зарядних пристрої до мобільних телефонів, 5 батарей живлення до мобільних телефонів, 2 колоди гральних карт, 20 літрів сіро-бурої рідини із запахом бродіння тощо.

За даними фактами співробітниками установи розпочато службові розслідування з подальшим притягненням винних осіб до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

«Дані заходи проводились з метою забезпечення правопорядку в установі та надійного перекриття шляхів надходження до СІЗО заборонених до використання речей та предметів, а також запобіганню їх виготовлення та збуту засудженими і особами, взятими під варту», – зазначив начальник установи Ігор Яковлєв.