У Сумах оштрафували власника крокодилової ферми

Власника крокодилової ферми оштрафували на суму 5950 грн. за порушення правил утримання диких тварин, повідомляє Державна екологічна інспекція в Сумській області.

Незважаючи на заборону використання тварин у кориді, створення і діяльності пересувних звіринців, пересувних зоопарків і пересувних виставок диких тварин, а також діяльність дельфінаріїв, які не мають природної морської води, який встановлений Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження», гастролі пересувних зоопарків, звіринців, цирків містами України тривають.

Так, тривалий час в місті Суми всіх бажаючих запрошувала розважитися «Крокодиляча ферма». Але, очевидно, не всім городянам такі розваги до душі, інакше не зверталися б вони в Інспекцію зі скаргами на неналежне утримання тварин.

На підставі отриманих звернень, керуючись ч.2 ст. 89 і статтями 2421, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також ст.35 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», за порушення правил утримання диких тварин власника зооколекції «Крокодиляча ферма» Інспекцією було притягнуто до адміністративної відповідальності у розмірі 5950,00 грн.