У Глухові юнаки збували жителям міста психотропи

Двоє глухівчан віком 18-ти та 19-років, будучі самі шанувальниками дурман-зілля, займались реалізацією психотропних речовин таким же наркозалежним місцевим жителям. В поліції їх діяльність задокументували, а самих юнаків затримали під час чергової «угоди».

Один з основних напрямків роботи поліції – боротьба з розповсюдженням наркотиків і психотропних речовин та перекриття каналів їх надходження. Так, в рамках відповідних превентивних та розшукових заходів в поле зору глухівських поліцейських потрапили двоє місцевих юнаків. За оперативною інформацією, час від часу вони збували амфетамін наркозалежним містянам.

«Одному з них 18 років, іншому – 19, – розповідає Олексій Борковець, начальник Глухівського відділу поліції. – Протягом декількох місяців наші оперативники документували їх дії, а під час чергової реалізації «товару» одного з хлопців затримали, що називається, на «гарячому».  Як з‘ясувалось, парубок збув так звану дозу за 350 гривень».

В ході санкціонованих обшуків працівники поліції отримали  речові докази, що беззаперечно підтверджують причетність обох приятелів до збуту психотропних речовин.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.2 ст. 307 КК України, слідчі перевіряють канали надходження психотропних речовин, та встановлюють коло осіб, яким підозрювані збували свій товар. Якщо в суді буде доведена  причетність юнаків до торгівлі наркотиками, то такий «бізнес» може коштувати їм позбавлення волі на строк від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Відділ комунікації поліції Сумської області