Тимошенко не визнала дані екзит-полів і заявила, що проходить до другого туру виборів

Кандидатка в президенти України Юлія Тимошенко заявила, що, згідно з отриманими її командою даними власних соціологічних опитувань виборців, вона проходить до другого туру виборів.

Вона навела такі цифри: за Володимира Зеленського проголосували 27%, за Тимошенко – 20,9%, за Петра Порошенка – 17,5%.

“Я переконана, що покладатися сьогодні в нашій країні без демократії, без справжньої соціології, з великими мільярдними ресурсами, які витрачені на підкуп виборців, можливо тільки на протоколи дільничних і окружних виборчих комісій із мокрими печатками та оригінальними підписами. Я стверджую, що наша команда проводить паралельний підрахунок голосів, які ми почнемо оголошувати від 24:00”, – сказала політик.

Тимошенко закликала суспільство не сприймати соціологію, яка називається екзит-пол, як істину останньої інстанції. “Це – абсолютно маніпулятивна і нечесна річ”, – додала Юлія Тимошенко. 

“Усі ці продажні екзит-поли були розраховані на те, щоб дезорганізувати нашу команду із захисту результатів виборів. Я звертаюсь до всіх членів нашої команди: жодної дезорганізації, не звертайте уваги на ці продажні екзит-поли”, – констатувала кандидатка.

Джерело: tsn.ua