Цієї неділі комунальний транспорт змінює напрямок деяких маршрутів

5 травня 2019 року вносяться зміни у рух тролейбусів та автобусів КП СМР «Електроавтотранс» у зв’язку із проведенням у Сумах спортивного напівмарафону.

Так, у неділю, в період з 8:00 до 14:30 на маршруті заходу (відповідно до розпорядження міського голови м. Суми від 12.04.2019 р № 124-р) на деяких ділянках буде частково обмежено рух комунального транспорту, відтак він рухатиметься поза розкладом. Разом з тим служба руху  комунального підприємства, дбаючи про якість надання послуг пасажирам, змінює напрямок деяких маршрутів:

– ТРОЛЕЙБУСИ №3 та №4 НЕ ЗАЇЗЖАТИМУТЬ  на зупинку «ЗАЛІЗНИЧНИЙ ВОКЗАЛ», а курсуватимуть  ч/з Покровську пл. – Центральний ринок – вул. Горького – вул. Леваневського – пр. Шевченка – Набережна р. Сумка – Центральний ринок – ун-г «Київ» – ЦУМ – і далі за основним маршрутом слідування.

– АВТОБУСИ №58А та №62 возитимуть пасажирів за таким маршрутом: Покровська пл.. – ч/з Центральний ринок – Набережна р. Сумка – пр.. Шевченка – Залзничний вокзал – і далі за основним маршрутом слідування.

Зміни ТИМЧАСОВІ та втрачають свою чинність по завершенню заходу.