Ситуація з COVID-19 у Сумах 50/50

В. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко під час апартної наради 22 червня поінформувала, що в місті ситуація із захворюваністю перебуває у співвідношенні 50/50, тобто чотири особи одужали і також чотири особи на минулому тижні зареєстрували із підтвердженим діагнозом.

З початку тестування ПЛР на COVID-19 зареєстровано 67 випадків, у 59 випадках захворіли дорослі, у решті – діти. Загалом 68,7% людей (46 пацієнтів) вже одужали. На лікуванні наразі перебуває 21 хворий (шість дорослих в

КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології імені З. Й. Красовицького» і 15 осіб, серед яких дві дитини, лікуються амбулаторно). Контактні особи з підтвердженими випадками – 212. З підозрою на коронавірус – 23 чоловіка (9 з них на стаціонарі в КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології імені З. Й. Красовицького», 10 дітей (8 з районів) – у КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», 4 амбулаторно – на самоізоляції). На обліку після повернення з-за кордону – 132 людини, які перебувають на самоізоляції.