Сумський нацгвардієць освітчився своїй дівчині в день свого звільнення в запас

У військовій частині 3051 Національної гвардії України продовжується звільнення в запас військовослужбовців частини, що відслужили встановлений термін. Один з гвардійців вирішив зробити цей день по справжньому пам’ятним та яскравим.

Ростислав Ігнатьєв вирішив зробити пропозицію руки та серця своїй коханій дівчині Іванці. Півтора роки служби у Національній гвардії для пари стали справжніми випробуванням, та, водночас, змогли тільки зміцнити їхні стосунки.
«Цей день для мене надзвичайно емоційний та хвилюючий. Однак моє рішення – зважене та свідоме. Вирішив зробити для своєї коханої справжній сюрприз. Таким чином зробив їй подвійний подарунок», — ділиться емоціями Ростислав Ігнатьєв.

Іванка, до речі, приїхала зустрічати свого коханого гвардійця до Сум зі Львова. І саме тут, у місті, яке на півтора роки для Ростислава перетворилося на домівку, він приголомшив її своєю пропозицією.
«Чи щаслива я? Навіть не уявляєте наскільки. Скажу відверто – сюрприз вдався на всі сто відсотків. Й досі під враженнями. Півтора року я чекала хлопця з війська, і от сьогодні отримала вже майбутнього чоловіка», — розповідає Ірина.

Звісно на пропозицію руки та серця дівчина відповіла згодою. Відтак до рідного Львова пара повертається вже в новому для себе статусі наречених.

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ