Сумські митники упередили контрабанду тютюну для кальяну та кавових капсул

Сумські митники затримали громадянина України, який незаконно намагався провезти через кордон 795 пачок капсул для кавомашини та 84 банки тютюну для кальяну.

На днях, в зону митного контролю митного поста «Бачівськ» прибув автомобіль під керуванням громадянина України, який прямував з Росії. Формою проходження митного контролю чоловік обрав «зелений коридор» – смугу спрощеного митного контролю, чим заявив про відсутність будь-яких товарів, що підлягають обовязковому декларуванню та оподаткуванню.

Однак, під час огляду транспортного засобу, митниками було виявлено 795 пачок кавових капсул (по 10 у кожній пачці) та тютюн для кальяну «Adalia» у кількості 84 банки по 1 кг кожна.

Відповідно до ст. 378 Митного кодексу України вищезазначений товар обмежений до переміщення через митний кордон та підлягає обовязковому декларуванню.

На правопорушника складено протокол про порушення митних правил згідно з ст. 471 Митного кодексу України, товар вилучено та передано для подальшої експертизи і прийняття правового рішення.

Прес-служба ГУ ДФС у Сумській області