Сумчанина, який переходив дорогу оштрафували за порушення ПДР

Патрулюючи проспект Курський, екіпаж патрульних виявив порушення ПДР пішоходом. Чоловік вийшов на проїжджу частину на останні секунди зеленого сигналу світлофору для пішоходів, і почав перебігати дорогу. Про це сьогодні, 3 березня, повідомили в прес-службі патрульної поліції Сумщини.

Інспектори зупинили пішохода та пояснили, що якщо він не встиг закінчити перехід проїзної частини дороги одного напрямку, то повинен був перебувати на лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямків, а в разі її відсутності — на середині проїзної частини й міг продовжити рух лише тоді, коли це буде дозволено відповідним сигналом світлофора, водночас переконавшись у безпеці подальшого руху (п. 4.9 ПДР). Зі свого боку, перехожий повідомив, що рух почав на зелений, так і взагалі він не являється учасником дорожнього руху.

Згодом пішохід усе ж зрозумів суть свого правопорушення.

Вартові порядку винесли на нього постанову за ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) КУпАП, а також провели профілактичну бесіду. Підсумком події стали слова подяки патрульним за професіональне несення своєї служби.

Патрульні зазначають, що з початку року інспектори вже склали понад 220 адміністративних матеріалів за порушення ПДР пішоходами.