Поблизу Глухова знайшли останки невідомого воїна

3 квітня 2019 року недалеко від Глухова ентузіасти ВО «Обеліск» (ВГО «Союз «Народна Пам’ять») проводили розвідувальні роботи з пошуку зниклих без вести і загиблих в період Другої світової війни. Про це повідомляють на сайті громадської організації “Союз “Народна пам’ять”.

В результаті пошуку загін виявив одиночний окоп, в якому знаходилися останки імовірно радянського солдата. Його кістки лежали в анатомії. Це свідчило про те, що сучасні мародери не втручалися в дане поховання. Але при цьому – біля загиблого з супутніх речей не знаходилося практично нічого.

Тільки один гудзик від гімнастерки, фрагменти протигаза, кілька іржавих патронів до гвинтівки системи Мосіна, залишки набору для чищення СВТ і алюмінієва ложка (на жаль, неподпісная), яка виявилася в чохлі від того ж набору.

Пошуковики припускають, що дане поховання було вироблено ще давніми місцевими жителями, які, швидше за все, і «роздягли» воїна. Також є ймовірність, що загиблий – боєць 2 Гвардійської стрілецької дивізії 875 стрілецького полку, один з яких у 1941 році вів на даній місцевості бойові дії і зазнав серйозних втрат.

Але це всього лише припущення … На жаль, солдат так і залишиться безіменним. Його останки пізніше будуть урочисто поховані на одній з місцевих братських могил.

Джерело:Глухів.info