Підозрюваному у вбивстві власної бабусі обрано запобіжний захід

«За клопотанням Білопільського відділу Конотопської місцевої прокуратури рішенням суду від 9 березня 2019 року підозрюваному у вбивстві власної бабусі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу. Водночас підготовлено клопотання про призначення експертизи щодо психічного стану затриманого на момент вчинення злочину, оскільки для цього наявні вагомі підстави», – розповів заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури Андрій Шапошник. Повідомляє Прокуратура Сумської області.

Мова йде про події, що відбулись 6 березня 2019 року в с. Барило Білопільського району. Тоді 25-річний житель близько 23.00 год. прийшов до своєї 67-річної бабусі, яка проживала окремо. Зі слів молодика, старенька не відповідала на його запитання, це розлютило його, він схопив молоток і тричі вдарив її по голові. Намагаючись відвести від себе підозру, чоловік викликав поліцію, повідомивши правоохоронцям, що знайшов бабусю мертвою на подвір’ї. Однак зібрані поліцейськими докази спростували його свідчення.

Дії затриманого кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 КК України, якщо він буде визнаний осудним, йому загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.