Незаконна рубка дерев на 1 млн грн – на Сумщині судитимуть службову особу агролісгоспу

Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно службової особи агролісгоспу, яка підробила лісорубний квиток та допустила незаконний поруб дерев майже на 1 млн грн (ч. 2 ст. 366 та ч. 4 ст. 246 КК України).

За даними слідства, інженер з лісокористування, достовірно знаючи, що санітарна вибіркова рубка на визначеній території агролісгоспу вже проведена, без законних на те підстав оформила новий лісорубний квиток, в який внесла завідомо неправдиві відомості.

На підставі вказаного офіційного документа наприкінці 2019 року відповідні працівники провели лісорубні роботи та зрубали 325 дерев на землях лісового фонду. Загальна шкода, заподіяна державі внаслідок протиправних дій інженера з лісокористування становить 926 тис. грн.

Протиправну діяльність особи викрито за матеріалами Управління Служби безпеки України в Сумській області Слідчим управлінням Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Сумської обласної прокуратури