Не куплю, так вкраду: оглядини велосипеду закінчились криміналом

Перевіряючи велосипед, що продавала жінка, покупці не зійшлись в грошовому питанні з останньою, тому транспортний засіб так і не купили. А на ранок поліцейські вже викрили зловмисника, що викрав  транспортний засіб з сараю пенсіонерки.

До Тростянецького відділення поліції з заявою про крадіжку велотранспорту звернулась 78-річна жінка. Вона розповіла правоохоронцям, що бажаючи продати іноземний велосипед виклала об’яву в газету. Не пройшло й декілька днів, і на нього знайшовся покупець. Який, щоб увіритись у його справності, приходив до неї додому разом з приятелем, але вподобану річ так і не придбали. Не зійшлися в ціні. А вже вранці жінка помітила зірваний навісний замок на сараї й відсутність в ньому велосипеду.

Поведінка покупців здалась поліцейським підозрілою. Тож вони вирішили перевірити цих «покупців». Розшукали і не помилились. Крадієм виявився 50-річний товариш покупця. За місцем його мешкання знайшли викрадений транспортний засіб. Сам чоловік пояснив, що викрав велосипед аби в подальшому його продати. Аби не бути поміченим на крадіжку пішов вночі. Окрім велосипеда прихопив з собою і алюмінієву каструлю господарки.

За скоєне чоловікові загрожує, згідно ч.3 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Відділ комунікації поліції Сумської області