Найстаріший ветеран-прикордонник Сумщини відзначив свій 101-й День народження

Учора, 26 лютого, відзначив свій 101-й День народження найстаріший ветеран-прикордонник Сумщини полковник у відставці Григорій Аксентійович Батурин.

У цей день, окрім рідних і близьких, іменинника привітали керівництво Сумського прикордонного загону на чолі з полковником Миколою Романчуком та колеги-ветерани Сумської міської громадської організації «Спілка прикордонників» на чолі з полковником у відставці Юрієм Лозинським.

Полковник у відставці Григорій Аксентійович Батурин, ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій віддав військовій службі 29 років, з яких 23 – службі на кордоні. До 1943 року Григорій Аксентійович був військовим зв’язківцем, а після закінчення з відзнакою Саратовського військового училища – з 1946 року проходив службу на офіцерських посадах в якості медичного фельдшера в Західному (Білоруському), Забайкальському та Середньоазіатському прикордонних округах.

Звільнився в запас у 1969 році з посади старшого фельдшера Бахарденського прикордонного загону у військовому званні майора. Після звільнення майже 25 років працював фельдшером Сумської рятувально-водолазної станції.
Григорій Аксентійович виростив і виховав двох доньок. Має трьох онуків і п’ять правнуків.

За інформацією прес-служби Східного регіонального управління ДПСУ