На Сумщині зупинено діяльності нелегальної автозаправочної станції

Шосткинською місцевою прокуратурою спільно з Управлінням захисту економіки в Сумській області припинено діяльність незаконної автозаправної станції, обладнання вилучене.

У ході проведення перевірочних заходів встановлено, що громадянин Ч. у м. Шостка в приміщенні орендованого ним гаражного комплексу вирішив здійснювати незаконну діяльність щодо продажу паливно-мастильних матеріалів.

З цією метою чоловік до вищевказаного гаражу завіз ємності для зберігання бензину та дизельного пального, дві автозаправочні колонки тощо. Крім того, з метою підшукування клієнтів вказаний чоловік виготовив власні візитки для розповсюдження їх серед жителів м. Шостка.

У ході проведення огляду місця події у вівторок, 26 березня 2019 року, слідчим СВ Шосткинського ВП ГУНП в Сумській області обладнання було демонтовано та вилучено 850 л дизельного пального та 720 л бензину.

«На даний час вирішується питання щодо внесення відомостей до ЄРДР за ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України, а після результатів експертиз – вручення повідомлення про підозру причетним до протиправної діяльності особам», – розповів керівник Шосткинської місцевої прокуратури Андрій Байдак.

Прес-служба прокуратури області