На Сумщині виявили масло невідомого походження

У ході здійснення заходу державного нагляду ТОВ «МК М’ЯСНИЙ» (м. Суми) працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було виявлено реалізацію масла солодковершкового селянського 73% М’ЯСНИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ виробництва ТОВ «Моллозагро», юридична адреса: 64602, Харківська область, м. Лозова, вул. Юхими Березовського, 60 та направлено його для лабораторних досліджень в ході яких було виявлено наявність немолочних жирів, що не допускається.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області звернулося з листом до Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області якими було надано відповідь, що ТОВ «Моллозагро» не здійснює виробництво масла солодковершкового МК «М’ясний».

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області закликає споживачів відмовитись від придбання масла солодковершкового невідомого походження та виробленого з порушенням харчового законодавства.

У разі виявлення у закладах торгівлі такого продукту споживачів закликають інформувати Держпродспоживслужбу за телефоном (0542)77-90-43 для вжиття невідкладних заходів по недопущенню до реалізації.

Звернення необхідно надсилати у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» та вказувати назву суб’єкта господарювання (ФОП, ТОВ та ін.), його точну адресу. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Джерело: dpss-sumy.gov.ua