На Сумщині виявили контрабанду пристроїв для стоматологічного обладнання

Сумські митники виявили у водія автобусу – громадянина Молдови незаконно переміщувані пристрої для стоматологічного обладнання.

Сьогодні вночі на митний пост «Бачівськ» Сумської митниці ДФС заїхав рейсовий автобус сполученням «Москва-Кишинів», під керуванням громадянина Молдови. Водій обрав формою проходження митного контролю смугу «червоний коридор».

Під час проведення огляду транспортного засобу митниками виявлено товар, який не вказаний у митній декларації та не заявлений при усному опитуванні. Водій автобусу намагався перевезти через кордон пристрій для стоматологічного обладнання «Intensive Swingle Professional Kit» у кількості 10 одиниць. Загальна вартість незаконно переміщуваного товару перевищує еквівалент 500 євро, а отже підлягає обов’язковому декларуванню відповідно до ч.1 ст. 374 Митного кодексу України.

На громадянина Молдови складено протокол про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення». Товар вилучено та направлено на експертизу для прийняття правового рішення.