На Сумщині розшукують безвісті зниклу неповнолітню дівчину

Тринадцятого серпня 17-річна вихованка Шосткинського центру професійно-технічної освіти Юлія Бочек самовільно покинула гуртожиток закладу і до цього часу не повернулась. Працівники поліції ведуть пошуки дівчини та звертаються за допомогою до небайдужих громадян.  

Повідомлення про зникнення 17-річної Юлії Бочек в поліцію надійшло від коменданта гуртожитку Шосткинського центру професійно-технічної освіти. З її слів дівчина самовільно покинула гуртожиток близько 11 ранку і не повернулась. Мобільного телефону у неповнолітньої не було.

На розшук дівчини був зорієнтований весь особовий склад поліції Шостки. Опис її зовнішності та фотокартки розіслані у всі відділи і відділення поліції Сумщини. Правоохоронці перевіряють вокзали, клуби та місця скупчення молоді.

На вигляд розшукуваній 17-18 років, зростом близько 160-165 см, повної статури. Має темне волосся та сірі очі.

Особливі прикмети: на зап’ясті лівої руки татуювання у вигляді ромбу.

Була вдягнена у білу футболку та світлі джинсові шорти. Взута у білі тапочки.

Юлія не вперше самовільно покидає гуртожиток.

Наразі поліцейські встановлюють місцезнаходження зниклої дівчини і звертаються до небайдужих громадян з проханням про допомогу: озирніться навколо, можливо, вказана неповнолітня знаходиться десь поблизу вас, і потребує допомоги. Якщо комусь з громадян відоме її місцеперебування, чи дівчину бачили при пересуванні транспортом, або інша інформація, що допоможе в розшуку – повідомте про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м. Шостка, вулиця Свободи, 67, або за телефонами (050) 327-91-48, або на цілодобову лінію служби «102».

Заздалегідь вдячні за допомогу!

Відділ комунікації поліції Сумської області 

Увага!