На Сумщині поліція розшукує безвісти зниклих дівчат

Правоохоронці розшукують двох дівчат, Деханову Інні Сергіївну, віком 18 років, жительку села Божок Кролевецького району та Столяренко Інну Станіславівну, 14 років. жителька міста Кролевець.

За попередніми даними, Деханова Інна 3 березня поїхала до м. Кролевець на навчання, і до теперішнього часу додому не повернулася, на телефонні дзвінки не відповідає.

На вигляд їй 17-18 років, зріст близько 155 см., повної статури, волосся коротке, руде. Була одягнута у рожеву куртку, лосини синього кольору, взута у сірі чобітки з ланцюжками золотавого кольору. При собі мала жіночу сумку темно-рожевого кольору.

Столяренко Інна на зріст 160-165 см, худорлявої статури, має чорне довге волосся, була одягнена в чорний плащ та темні штани. Раніше неодноразово залишала місце проживання, схильна до бродяжництва.

В поліції не виключають, що дівчата можуть бути разом.

Правоохоронці звертаються до всіх, хто володіє інформацією про місцеперебування дівчат, або бачив їх на автовокзалах, у розважальних закладах, в багатолюдних місцях тощо, повідомити про це за адресою: Сумська область, м. Кролевець, вул. Грушевського, 21. Телефони: тел-факс /05453/ 9-53-39, 0503275418, (068) 801-72-95.

Відділ комунікації поліції Сумської області