На Сумщині під час господарських робіт живцем згоріла пенсіонерка

Подія трапилася сьогодні вранці, в місті Кролевець. 70-річна жінка, прибираючи на своїй присадибній ділянці палила сміття і випадково втрапила у вогонь. Поліція з‘ясовує обставини трагедії, і закликає громадян бути уважними та обачними під час робіт з використанням відкритого полум‘я.

Об 11:20 до Кролевецького відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в райцентрі, на території власної садиби, загинула 70-річна жінка. Як попередньо з‘ясували співробітники слідчо-оперативної групи поліції, котрі негайно прибули на місце події, бабуся прибирала город і палила торішній бур‘ян та сміття. Через необережність у неї загорівся одяг, тож вона, вочевидь, згоріла живцем.

Наразі тіло направлене на експертне дослідження, поліція з‘ясовує остаточні обставини та причину смерті пенсіонерки.

На Сумщині в поточному році це не перший випадок, коли внаслідок необережності з вогнем під час весняно-польових робіт гинуть чи зазнають тяжких ушкоджень у вигляді термічних опіків люди. Працівники поліції закликають громадян бути уважними та обачними під час робіт з відкритим полум‘ям, враховувати при цьому стан свого здоров‘я, погодні умови, стан навколишнього середовища та інші чинники.

Правоохоронці застерігають громадян від спалювання сухої рослинності, розведення багать у непередбачених для цього місцях, де є небезпека перекидання вогню на поруч розташовані об‘єкти з подальшим неконтрольованим поширенням і т.д.

Поліцейські радять громадянам частіше відвідувати літніх батьків та старших родичів, і допомогти їм під час весняного впорядкування городів та садків, аби старики не ризикували своїм життям та здоров‘ям там, де з легкістю може впоратися з роботою більш молода і моторніша особа.

Пам‘ятайте, що вогонь вимагає уваги та контролю, в протилежному випадку наслідком можуть бути каліцтво і смерть необачної людини.