На Сумщині ліквідовано канал реалізації алкоголю незаконного походження

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури викрили в обласному центрі схему реалізації алкогольних напоїв незаконного походження.

В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), встановлено, що фізична особа – підприємець, не маючи відповідної ліцензії, здійснює придбання, транспортування та зберігання з метою збуту, а також збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, а саме пива у кеговій тарі, вина і сидру.

Для здійснення протизаконної діяльності ділок використовував складське приміщення, орендоване у промисловій зоні м Суми.
Під час санкціонованих обшуків вказаного складського приміщення та транспортного засобу, що використовувався у протиправних оборудках, виявлено та вилучено понад 6000 літрів алкогольної продукції (вино, сидр, пиво) на суму понад 560 тис. грн., металеву тару на суму понад 200 тис. грн., транспортний засіб, який використовувався у протиправній діяльності, готівкові кошти, а також інші докази.
Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму близько 1,3 млн. грн.

Протиправну діяльність припинено співробітниками податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області із залученням фахівців Головного управління Державної податкової служби у Сумській області під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури.

Триває розслідування.