На Сумщині чоловік молотком забив рідну бабусю до смерті

Ним виявився 25-річний житель с. Барило Білопільського району. Аби уникнути покарання він, навіть, інсценував природню смерть 67-річної жінки і сам викликав поліцію. Та прорахувався.

Поліцейським, які прибули за викликом, він повідомив, що прийшовши в гості до бабусі, виявив її мертвою на подвір’ї. Після чого переніс в дім.

За висновком експертів, смерть жінки настала внаслідок отримання тілесних ушкоджень у вигляді відкритої черепно-мозкової травми та скалкового перелому тім’яної ділянки черепа.

Проаналізувавши зібрану інформацію, в поліцейських виникли сумніви щодо щирості самого заявника. До того ж він мав погану репутацію в селі: зловживав спиртними напоями, мав судимість за спричинення тілесних ушкоджень. А згодом чоловік не витримав і зазнався: смертельних ударів рідній бабусі завдав саме він.  

«Причину свого вчинку затриманий не називає, – коментує Андрій Анісімов, начальник Білопільського відділення поліції. – Розповів лише, що того дня разом з матір’ю та вітчимом придбали автомобіль. Потім цю подію почали відмічати. А коли розійшлись, будучи напідпитку, дорогою він зайшов до бабусі, що жила по-сусідству. Там знайшов молоток та почав ним бити стареньку. Коли ж зрозумів, що накоїв, вирішив «замаскувати» сліди злочину. Інсценував її падіння біля колоди з гострими кутами на подвір’ї, вимастивши деревину її кров’ю. А потім перенести вже мертве тіло до будинку».

Сьогодні зловмисник знаходиться під вартою. У відношенні нього поліцейські відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України «Вбивство» і оголосили підозру. Санкція статті передбачає від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції в Сумській області