Команди з Сумщини зайняли перші місця на Всеукраїнському етапі “Роботрафіку”

Перші місця у трьох категоріях фіналу всеукраїнських змагань «Роботрафік» – такий яскравий результат представників Сумської області, команд комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» «WALL-E» та «SOGIBOT». Повідомляє Департамент освіти та науки.

На базі Навчально-виховного комплексу № 141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» м.Київ 22 лютого 2019 року відбулися всеукраїнські змагання «Роботрафік», метою яких є популяризація науково-технічної творчості учнів, виховання в дітей почуття відповідальності на дорозі, що є надзвичайно актуальним.

У цьогорічному «Роботрафіку» узяли участь 16 команд із різних куточків України, по 3 учасники віком до 18 років у кожній. Сумщину успішно представили команди «WALL-E» та «SOGIBOT», переможці регіонального етапу змагань, які у фіналі вибороли першість у категоріях «Підвищення безпеки дорожнього руху», «Рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі» та «Правила Дорожнього руху».

Вітаємо талановитих учнів та готуємося до зустрічі ІІІ Всеукраїнських змагань «Роботрафік – 2020»!