Чи обладнані сумські школи та садочки протипожежною сигналізацією?

За повідомленням начальника управління освіти Антоніни ДАНИЛЬЧЕНКО, на сьогодні відповідно до останніх вимог протипожежну сигналізацію встановили у трьох садочках № 2, 28 і 38, зокрема останній дитсадок нещодавно реконструювали. Також встановлена пожежна сигналізація у дитсадках № 20, 25, 26 та 40. У дитсадках, що приймають участь в програмі енергозбереження, також буде встановлена система пожежної сигналізації, ці заходи передбачені проєктом. Пожежною сигналізацією обладнані школи № 29, 8 і Центр науково-технічної творчості молоді. У школі № 7 сигналізація встановлена в усьому приміщенні окрім басейну.

Загалом, минулого року на заходи з дотримання правил пожежної безпеки в закладах освіти витратили 1,6 млн грн., це кошти з міського бюджету та залучені.

«Пожежна безпека не полягає виключно у встановленні систем сигналізації. В кожному закладі відповідно до площі наявна необхідна кількість вогнегасників. Окрім цього, всі керівники освітніх закладів і відповідальні особи пройшли навчання з питань протидії та ліквідації пожежі. На уроках безпеки життєдіяльності школярам розповідають, як поводити себе у разі пожежі, а з учнями старших класів проводять додаткову роботу з цього приводу», – сказала Антоніна Данильченко.

Для того, щоб продовжити роботу з поліпшення пожежної безпеки в закладах освіти, у бюджеті на наступний рік заплановано 3 млн гривень. Гроші планують спрямувати на облаштування пожежної сигналізації в дошкільних навчальних закладах № 10 та № 14, школах № 3 та № 15. Окрім цього на планово-бюджетній комісії опрацювали питання виділення додаткових коштів в сумі 3 млн грн. на встановлення сигналізації в школах № 2, № 17 та класичній гімназії.

За інформацією Сумської міськради.