35 гвардійців з Сум прийняли присягу

Сьогодні, 4 січня, 35 військовослужбовців поповнення військової частини 3051 Національної гвардії України присягнули на вірність українському народові. Повідомляє RegioNews-Суми за інформацією прес-служби Східного територіального управління Національної гвардії України.

Урочистий ритуал нацгвардійці приймали на центральній площі Сум. Всі вони – солдати строкової служби із міста та області. Вони стали останніми, хто зачитав слова військової присяги та долучився до великої гвардійської родини із осіннього призову минулого року.

“Гордий від того, що одягнув саме однострій кольору “олива”. Половина сьогоднішньої ночі стали для мене безсонними – не зміг побороти хвилювання перед дуже відповідальним днем. А коли читав слова військової присяги – просто мурашки по шкірі”, – ділиться враженням від урочистої події гвардієць Олександр Пащенко.

Площа Незалежності сьогодні була переповнена кількістю рідних та близьких гвардійців. А спалахи фото та відеокамер, здається, було помітно протягом усієї присяги. Кожен не хотів втратити нагоди зафільмувати цей важливий день.

“Служба в Нацгвардії для нього – хороша школа життя. Упевнений, це знадобиться йому в дорослому житті. Приємно бачити сина у військовій формі та зі зброєю в руках. Головне, аби він не забував слова військової присяги та розумів їх важливість”, – говорить батько гвардійця Сергій Сердюк.

Загалом сумські гвардійці після осіннього призову 2019 додали до своїх лав 87 військовослужбовців. Всі вони на різних етапах підготовки та навчання, та вже нині є повноцінними військовими Національної гвардії України.