Відео-додаток YouTube Kids стане окремим сайтом

Команда YouTube продовжує вносити нові зміни в роботу платформи. Зокрема, відеосервіс посилить заходи безпеки для дітей, перенісши YouTube Kids на окремий сайт.

Головною метою змін є прагнення убезпечити дітей від непристойних і образливих коментарів. Це пов’язано з почастішанням на платформі випадків прояву уваги до неповнолітніх користувачів з боку педофілів.

Запуск окремого сайту YouTube Kids відбудеться в кінці тижня. Відеосервіс надасть неповнолітнім користувачам три категорії вмісту, що співвідносяться з віковими категоріями: для дошкільнят (від 4 років), молодших школярів (5-7 років) і старших (8-12 років).

Раніше YouTube регулярно впроваджував різні обмеження, пов’язані із захистом прав неповнолітніх користувачів. На сьогоднішній день платформа вже перенесла велику частину дитячого контенту на YouTube Kids, а для тих, які залишилися на основному сервісі, ввела деякі обмеження з метою безпеки.

Зокрема, були відключені коментарі до відео з участю неповнолітніх, скорочені рекомендації, а також вилучені ролики, що порушують правила співтовариства щодо безпеки дітей.

Крім того, відеосервіс заборонив користувачам до 13 років вести прямі трансляції без присутності дорослих. За порушення власники каналів будуть позбавлені права вести стріми.

Джерело: engadget.com