Інтернетом “гуляє” вірус, який перехоплює чужі повідомлення

Американська компанія FireEye, яка спеціалізується на послугах інтернет безпеки, виявила вірус, який може перехоплювати SMS-повідомлення в мережах операторів зв’язку. MessageTap, так називається вірус, створили китайські хакери, які фінансуються урядом.

Як відзначається, цей шкідливий вірус призначений для комп’ютерів на базі Linux і може перехоплювати SMS-повідомлення. Відтак, хакери можуть налаштувати “прослушку” SMS за обраними параметрами, та отримувати ті повідомлення, які вважають за потрібними.

Відомо, що цим вірусом були заражені мережі одного з операторів зв’язку, наразі якого саме – невідомо. Підкреслюється, що вірус взаємодіяв безпосередньо з базою, яка містить логіни роботи телекомунікаційного обладнання і докладну інформацію про дзвінки та повідомлення.

Фахівці FireEye з’ясували, що серед ключових слів в MessageTap зустрічаються різні об’єкти і особи, які представляють геополітичний інтерес для китайської влади: імена політичних лідерів, назви військових і розвідувальних організацій і політичних рухів.

Джерело: znaj.ua