Київстар доставлятиме 4G картки поштою

Київстар пропонує нові можливості для заміни звичайної SIM-карти на USIM, з підтримкою 4G. Тепер абоненти передплаченого зв’язку можуть замовити безкоштовну поштову доставку USIM карт. Повідомляє прес-служба оператора.

Послуга надається Київстар у партнерстві з національний оператором поштового зв’язку «Укрпошта». Абоненти можуть замовити доставку USIM у додатку «Мій Київстар». Протягом 5 робочих днів нова картка буде доставлена на вказану у заявці поштову скриньку.

Безкоштовна поштова доставка USIM карток доступна для абонентів, які користуються послугами передплаченого зв’язку Київстар не менше трьох місяців і мають смартфон, що підтримує технологію LTE.

Щоб перевірити, чи підтримує наявна у абонента картка 4G, можна скористатись USSD-кодом 2454#. Для перевірки смартфона на сумісність з 4G/LTE набирати 2455#

Також Київстар пропонує й інші зручні для абонентів способи заміни SIM-карт на USIM з підтримкою 4G:
— безкоштовно в одному з більш ніж 430 фірмових магазинах оператора;
— безкоштовно в 3000 інших торгових точках (у мережах мобільної техніки, сервісних центрах та інші магазинах), де є позначка «Безкоштовно замініть свою SIM-карту»;
— придбавши стартовий пакет Київстар зі знаком 4G та самостійно здійснивши заміну згідно з інструкцією за посиланням.

Загалом мережа 4G Київстар охоплює 3916 населених пунктів, де мешкають 22,2 млн жителів України, а це — 53,4% населення.

Завдяки 4G абоненти зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету, адже з новою технологією середня швидкість мобільної передачі даних вище в 16 разів, а затримка у передачі інформації (ping) менше у 2,5 рази в порівнянні з самими сучасними мережами 3G.

Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі.