Завтра у Сумах на 5 годин обмежать рух транспорту

У неділю, 12 травня, в середмісті на п’ять годин обмежать рух транспорту задля забезпечення безпеки дорожнього руху під час проведення чемпіонату України з велосипедного спорту на шосе серед юнаків і дівчат, молодших юнаків та дівчат.

З 9:00 до 14:00 буде обмежено рух вул. Героїв Сумщини та вул. Набережна річки Сумка від перехрестя «Покровська площа – вул. Героїв Сумщини – вул. Гагаріна» до перехрестя «вул. Набережна річки Сумка – вул. Кооперативна – вул. Воскресенська» з одночасним обмеженням виїзду транспорту на вул. Героїв Сумщини та вул. Набережна річки Сумка з вул. Троїцька та пр-ту Шевченка.

У зв’язку з цим тролейбуси № 3 і № 4 їздитимуть з відхиленням від розкладу, а напрямок руху деяких комунальних автобусів зміниться: № 58А: Залізничний вокзал – вул. Леваневського – вул. Горького – Центральний ринок – далі за маршрутом; № 62: ЦУМ – Центральний ринок – вул. Горького – Залізничний вокзал – далі за маршрутом; № 65: ТЦ Мануфактура – Будинок зв’язку – школа №13 – далі за маршрутом

Приватний громадський транспорт на маршрутах № 6, № 9, № 11, № 12, № 14, № 22, № 23, № 24, № 55 також курсуватиме вул. Горького через Центральний ринок, минаючи вул. Героїв Сумщини та вул. Набережна річки Стрілка.