Жінка-прикордонник Сумського загону взяла участь у зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби

У період з 23 по 24 березня в Івано-Франківську відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь біля 180 легкоатлетів різновікових категорій зі всієї України. Серед них і сумчанка – Маріанна Гончарова.

Під час змагань відбулися старти на дистанціях 35, 20, 10, 5, 3 та 2 км серед чоловіків і жінок. 35-ти кілометрову дистанцію, на подолання якої вийшли 8 жінок-скороходів, першою до фінішу дісталася Олена Собчук (Мізернюк) з результатом 2:54:23 /м. Луцьк/. Друге місце з результатом 3:04:15 виборола також спортсменка з Волинської області Валентина Мирончук. Почесне третє місце посіла військовослужбовець Сумського прикордонного загону прапорщик Маріанна Гончарова. ЇЇ результат склав 3:07:23.

Ці змагання є відбірковими до Кубку Європи зі спортивної ходьби, які відбудуться у травні у литовському місті Алітус. Тож колектив Сумського прикордонного загону вітає свою колегу з одержанням третього призового місця в чемпіонаті України зі спортивної ходьби та бажає успіхів в наступних змаганнях.

Підготував Роман Ткач