В Сумах пройшли змагання з міні футболу серед підрозділів поліції

Працівники підрозділів Головного управління Національної поліції в Сумській області два дні поспіль змагалися за перемогу у першості ГУНП з міні футболу. Переможцем змагань стала збірна команда ГУНП, а друге і третє місця посіли збірні команди з Охтирки та Шостки.

Змагання між збірними командами відділів поліції проходили на полі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо» в обласному центрі. А прибули на них учасники чи не з усіх районів області.

«Як відомо, футбол – це не просто гра, це життєвий простір, в якому панує особлива енергія, видовище, краса і емоції, — відмітив начальник відділу професійного навчання працівників поліції Ігор Мищишин. – І протягом двох днів відбувалося захопливе «спілкування» колег поліцейських підрозділів ГУНП на спортивному ігровому полі. Бо у житті кожного з учасників футбол займає важливе місце».

Сьогодні ж відбулися фінальні ігри команд і нагородження переможців змагань. Тож у підсумку місця серед переможців розподілилися так.

Третє місце у першості ГУНП з мініфутболу посіла збірна команда Охтирського відділу поліції. Друге місце виборола збірна команда Шосткинського відділу поліції. І переможцем змагань стала збірна команда Головного управління Національної поліції в Сумській області. Переможці отримали грамоти і кубки.

Крім того були визначені і кращі гравці футбольного турніру. В номінації «Кращий воротар» перемогу отримав Олексій Упіров, що грав у збірній команді Шосткинського відділу поліції.

А кращим гравцем змагань став Віталій Максименко – працівник Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції.

Відділ комунікації поліції Сумської області