Тренер з панкратіону та греплінгу із Сумщини отримав премію «Золотий Мангуст»

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО – заслужений тренер України, доцент Сумського  педуніверситету ім. А.Макаренка отримав спеціальний орден Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст». Повідомляє Сумська ОДА.

Наш відомий земляк протягом багатьох років тренерської роботи  підготував переможців та призерів чемпіонату Світу з панкратіону та греплінгу: Світлана СКРИПНИК – майстер спорту міжнародного класу, Олег БОНДАР – майстер спорту України, Кирило ГОРОБЕЦЬ –  майстер спорту міжнародного класу, Олена СУШКО –  майстер спорту міжнародного класу  та багато інших відомих спортсменів. Завдяки тренеру та його вихованцям Прапор України здіймався над спортивними аренами в Італії, Угорщині, Хорватії, Румунії та в багатьох інших країнах.

  Довідково: Премія «Золотий Мангуст» — це міжнародний «спортивний Оскар», який присуджується кращим спортсменам, видатним ветеранам спорту, а також меценатам, бізнесменам і політикам, які внесли значимий вклад у розвиток спорту і виховання здорового покоління.

Одинадцята з дня заснування і восьма з моменту здобуття статусу міжнародної, премія «Золотий мангуст» об’єднала під своєю егідою кращих представників спортивного світу з різних країн.