На Сумщині завершилися відбіркові змагання учнівської спортивної гри «Сool games»

За результатами змагань команди трьох освітніх закладів області  представлятимуть Сумщину на Всеукраїнському фіналі «Cool Games».

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, за перемогу у заключному етапі змагалися учні закладів загальної середньої освіти 2009-2010 років народження. У яскравій, емоційній, дружній та по-спортивному напруженій боротьбі перемогу здобула команда Опорного закладу «Кролевецький ліцей № 3», друге місце посіла команда Боромлянського НВК, Тростянецького району, третє місце –  у Свеської спецшколи № 2 «ліцей.

Отже Сумську область на всеукраїнському фіналі «COOL GAMES», що відбудеться 20-23 лютого в м. Київ, представлятимуть команди: І віковий дивізіон –  Роменської загальноосвітньої школи № 7; ІІ віковий дивізіон – Свеської спецшколи № 2 «ліцей»; ІІІ віковий дивізіон – Опорного закладу «Кролевецький ліцей № 3».

Довідково. «Cool Games» – Всеукраїнський спортивно-масовий захід для учнів 9-17 років, що не потребує спеціальної підготовки, покликаний запровадити інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури в школах, заохотити школярів займатися руховою активністю, залучити їх до систематичних занять фізкультурою та подальшої популяризації здорового способу життя.