Газовики Сумщини – чемпіони ХХ Всеукраїнської Спартакіади

З 28 травня по 1 червня на Херсонщині проходила ХХ Всеукраїнська Спартакіада працівників газових господарств України.

Справжня спортивна боротьба розгорнулась серед 14 команд, у 7 видах змагань. Контролери, слюсаря, проектанти, інженера, майстри газових компаній України змінили уніформу на спортивну.

Кожну команду представляли спортсмени у різних видах спорту: армреслін, гирьовий спорт, настільний теніс, шашки, легка атлетика, плавання та волейбол. У перших двох видах спорту змагання відбувалися винятково серед чоловіків у вагових категоріях до 70 кг, 70-90 кг та понад 90 кг.

Найбільш видовищною змагання спартакіади прийнято вважати волейбол. Пристрасті на майданчику вирують, часто не на жарт. Першість з волейболу виборола команда «Дніпропетровськгаз», срібло дісталось «Сумигаз», бронза «Чернігівгаз».

У сутичці з настільного тенісу гра команд вирішилася з результатами: перше місце «Дніпропетровськгаз», друге «Сумигаз», третє – «Вінницягаз».

Найсильнішими газовиками України виявились чоловіки з Сумщини. Два перших загальнокомандних місця у гирьовому та армспорті.

Також сумчани здобули перше командне місце з легкої атлетики. Друге місце з шашок.

Спартакіада газових компаній України на п’єдестал пошани звела учасників з команд компаній з усієї України. За загальними підсумками в кожному виді спорту свої переможці. Але результат вирішила загальна сума очок. Золото у загальнокомандному заліку виборола команда АТ «Сумигаз», срібло дісталось газовикам АТ «Дніпропетровськгаз», а бронзу отримали працівники АТ «Вінницягаз».