Які номерні знаки можна зустріти на автівках Сумщини?

Автопоціновувачі обожнюють «красиві» розпізнавальні таблички на бампері машини. Їх помітно, вони статусні, можуть розповісти дещо про власника. На дорогах побільшало машин з «дивними» номерними знаками. Про RegioNews-Суми повідомили в прес-службі Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Сумській області.

Звичайні номерні знаки в Україні виглядають так:
2 букви (регіон), 4 цифри (порядковий номер) й останні 2 букви (серія) на білому фоні.
Крім того, до переліку додалися номерні знаки для електромобілів – біла плашка з зеленими цифрами і латинськими літерами. Для електротаксі та електробусів – на темно-жовтому тлі.

Для «яскравих» індивідів не шкодують привабливих номерних знаків – платних чи індивідуальних. ІНЗ можуть містити в собі лише ті букви, які належать до української або латинської абеток, кількість символів має бути не меншою 3 і не перевищувати 8. Заборонено імітувати державні номерні знаки та використовувати нецензурні слова.

Для замовлення шалених номерних знаків сюди https://e-driver.hsc.gov.ua.

І, нарешті, відомчі номерні знаки. Вони складаються з 2 перших літер, 3 цифр і визначених літер в кінці з емблемою – належність до тієї чи іншої структури. Сервісні центри МВС не реєструють такі автівки, але ви можете зустріти їх на дорогах.