В поліції Сумщини стажуватимуться двадцять шість курсантів

Двадцять шість курсантів, що навчаються за напрямами досудового розслідування та кримінальної поліції відсьогодні будуть проходити стажування у територіальних підрозділах поліції Сумщини. 

В Головному управлінні Національної поліції в Сумській області відбулася зустріч керівництва поліції з курсантами четвертого та п’ятого курсів  Харківського Національного університету внутрішніх справ та Львівського державного університету внутрішніх справ, що прибули для проходження стажування в органах поліції Сумської області.

Зі вступним словом до випускників звернувся начальник Головного управління Нацполіції області Руслан Пиняга.  Він привітав майбутніх правоохоронців з початком стажування та закликав до сумлінної служби, активно переймати досвід  старших колег, поглиблювати вже набуті знання та вдосконалювати свої професійні навички, аби у подальшому успішно проходити службу у підрозділах поліції.

Начальник управління кадрового забезпечення наголосив на дотриманні заходів  особистої безпеки, необхідності дотримання транспортної дисципліни та дисциплінарного статуту Національної поліції України.

Присутні на зустрічі працівники управління фінансового забезпечення розповіли про окремі аспекти соціального захисту та грошових виплат. А медики та психологи ознайомили курсантів з етапами проходження військово-лікарської комісії.

За інформацією відділу комунікації  поліції Сумської області.