У Сумах відбувся перший зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Фото: Управління ДСНС України у Сумській області

Вже встигли відбутися всі районні етапи традиційного, ХХV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Переможці відбору отримали право участі у наступному раунді змагань відповідно до розподілу своїх районів по зонах.

Зокрема, 13 травня у м. Суми, у Палаці дітей та юнацтва, був проведений перший зональний етап Фестивалю. У ньому взяли участь 5 команд — «Девя’яточка» (м. Суми), «Запальні дівчата» (Старе село, Сумського району), «NON STOP» (м. Охтирка), «Палаючі серця» (Краснопільський район), «Іскорки» (Білопільський район).

Протягом року дружини юних пожежних вивчали історію розвитку пожежної справи, засоби та способи порятунку людей, отримували ґрунтовні знання і навички щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях. Весь цей матеріал школярі творчо продемонстрували членам журі у конкурсі «Домашнє завдання». Талановиті учасники через театральні постановки, пісні, танці піднімали актуальні питання пожежної безпеки, пропагували здоровий спосіб життя, розповідали, як необхідно діяти у різних надзвичайних ситуаціях, аби допомогти собі та ближньому, а також що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів.

В оцінюванні дружин журі брало до уваги такі критерії, як відповідність теми, оригінальність ідеї, гумор та кмітливість, естетичність. За рішенням суддів третє місце посіла команда «Дев’яточка», друга сходинка за командою «Палаючі серця», а перемогу на зональному та путівку до обласного етапу отримала команда «NON STOP». Тепер дружина-переможець чекає на суперників, що визначяться на зональних етапах 17 травня у м. Глухові та у м. Конотоп. Обласний же раунд Фестивалю дружин юних пожежних відбудеться 15 червня у м. Суми на базі дитячого табору «Ровесник».